22 ИЮНЯ 2019 - ФОРУМ РАЗВИТИЯ МАЛОГО И СРЕДНЕГО ПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСТВА22 червня о 10.00 у Києві на території Stereo Plaza відбудеться Форум розвитку малого та середнього підприємництва.

Форум розвитку малого та середнього підприємництва пройде у Києві 22 червня. Початок о 10.00, місце проведення - Stereo Plaza.

Форум збере 1200 підприємців з усієї України, на якому виступлять 16 спікерів.

Мета форуму - зібрати представників малого та середнього бізнесу України, які створюють власну продукцію та сервіси та працюють на внутрішній або на зовнішній ринок і позиціонують себе як українські компанії, щоб обговорити тренди розвитку підприємництва, свіжі підприємницькі кейси, поділитися знаннями про сучасні та дієві бізнес-інструменти у сфері маркетингу, масштабування бізнесу та інвестицій.

Три дискусійні панелі:

● Розвиток. Як масштабувати бізнес?
● Інвестиції. Як залучити гроші?
● Маркетинг. Як зробити продукт цікавим та бажаним для споживача?
Організаторами форуму виступили Школа малого і середнього підприємництва та Київський міжнародний економічний форум.

Недивлячись на те, що Форум розвитку малого та середнього підприємництва відбудеться в Україні вперше, на ньому виступить багато цікавих спікерів, які є професіоналами у сфері бізнесу. Спікери Форуму МСП:

Аліна Адамс - засновниця та СЕО Artveoli, американської біотехнологічної стартап-компанії, яка створює розумні рішення з очищення повітря у приміщеннях. Катерина Возіанова - засновниця бренду одягу ручної роботі Indposhiv Bespoke House. Наталія Єремєєва - засновниця та генеральний директор компанії Stekloplast, найбільшого в Україні виробника вікон.

Ігор Карпець - Head of Sales в Grammarly, заснованого в Києві стартапу, що отримав рекордні $110 млн. іноземних інвестицій.

Рік Расмуссен - профессор університета Berkeley, очільник команди наставників Європейської академії інновацій, керуючий директор компанії Concordia Ventures.

Лідія Пащук - керівник Школи малого та середнього підприємництва з 10-річним досвідом роботи у Всесвітньому банку, а також міжнародних та вітчизняних компаніях в якості маркетолога і менеджера проектів, що беруть участь у розробці та реалізації проектів по реструктуризації підприємств, реорганізації бізнесу.

Даша Зарівна (модератор) - засновник бізнес-медіа Vector, керівник комунікаційного агентства Vector PR, а також власниця благодійних аукціонів Charitum.

Влад Ноздрачов - екс-партнер компанії Fedoriv,засновник і керівник компанії «Суперлюди», керуючий партнер Школи малого та середнього підприємництва.

Наталя Морозова - СЕО Havas Group Україна, визнаний професіонал у сфері маркетингових комунікацій з досвідом більш 12 років. Також Наталя очолює Правління Міжнародної Асоціації Маркетингових Інститутів (МАМІ) та є членом наглядової ради Всеукраїнської Рекламної Коаліції (ВРК).

Олексій Долгіх - керуючий партнер Boyden Global Executive Search, один з найавторитетніших експертів в питаннях підбору персоналу в Україні та країнах СНД.

Костянтин Євтушенко - CEO, UNIT Holdings, інвестиційний банкір, власник інвестиційної групи «Merit Investment Group», спеціаліст у галузі альтернативної енергетики.

Руслан Співак - директор корпоративного бізнесу Райффайзен Банк Аваль (Україна), автор книг і численних статей з економіки, опублікованих в українських та міжнародних джерелах.

Сергій Васьков - керуючий партнер лізингової компанії ЕСКА Капітал.

Федір Дроздовський - співвласник компаніЇ «СвітДонатс», що спеціалізується на виробництві донатів, маффінів і берлінерів, засновник бренда дитячих ювелірних прикрас “UMa & UMi”, співзасновник “Golden Silver“ (виробництво ювелірних прикрас), акціонер “ThinkGlobal“ (альтернативна загальноосвітня школа), управляючий партнер “MEGOGO corp“, член CEO Club Ukraine.

Роман Рибальченко - засновник маркетингового агентства Roman.ua з понад 12-річним досвідом в інтернет-маркетингу. Один з трьох сертифікованих консультантів з Google Adwords в Україні. Google Analytics Individual Qualified. MailChimp Expert.

Олександр Висоцький - власник компанії Visotsky Consulting, яка працює в Україні, країнах СНД, США та на Тайвані.

Хедлайнер Форуму розвитку малого та середнього підприємництва стане український підприємець, засновник інвестиційної групи UFuture Василь Хмельницький.

Квитки можна придбати за посиланням. https://sme.forumkyiv.org

ПоделитьсяПоделиться