23 ГРУДНЯ 2023 - ТНМК - НОВИЙ ВЕРТЕП

ТНМК. НОВИЙ ВЕРТЕП

Шість років тому Танок на майдані Конґо (ТНМК) вперше представив свою спеціальну різдвяну програму «Теплий акустичний вертеп» - хіти гурту перемежалися з авторськими скетчами, а всі учасники ставали персонажами класичного українського вертепу.
З роками це шоу змінювалося, набувало нових пісень й сенсів, проїхалося кількома турами Україною та Європою і, зрештою, в лютому цього року фінішувало у Гданську. Саме тоді гурт вирішив поставити крапку (з комою) й дати старт новому вертепу.

ТНМК готують нову різдвяну програму, яку представлять незабаром в турі Україною. Учасники гурту знову перетворяться на персонажів вертепу і цього разу ролі розподілилися так:
👹 Фагот – Чорт
🕵 Фоззі – Шинкар
🤴 Ярослав Верьовкін (гітара) – Цар
🤴 Антон Батурин (DJ) – Цар
🤴 Віктор Корженко (барабани) – Цар
😈 Костянтин Жуйков (бас) – Ірод
👼 Олександр Шиманський (фортепіано, труба) – Янгол
💀 Євген Гусак (перкусія) – Смерть

Ідея програми належить Олегу Фаготу Михайлюті, який блискавично вживається з роль чорта. Усі вірші та лібрето до вистави написав Олександр Фоззі Сидоренко.

Олександр Фоззі Сидоренко (автор скетчів): “Ми зрозуміли, що контекст першого вертепу вже мало стикується з сучасністю - час лишити жарти про ринок землі або ковід й вийти з новим вертепом, в якому ми будемо гуртуватися навколо української традиції посеред найбільшого в новітній історії виклику нашому існуванню. І ми будемо святкувати під сиренами, гріючись та зустрічаючи Різдво.”

Подивитись як раніше відбувалось шоу можна на YouTube.

У 2023 році, під час повномасштабної війни, гурт ТНМК знову хоче порадувати людей, особливо постраждалих від війни українців, подарувавши різдвяне диво та справжній вертеп.
ПоделитьсяПоделиться