27 ЛЮТОГО 2023 - ACCEPT

ACCEPT: ВИРОБНИКИ ТЕВТОНСЬКОЇ СТАЛІ ЗНОВУ В КИЄВІ

“Королі тевтонського хеві-метал” повертаються з концертом у Києві. Цього разу Accept презентують новий 16-й студійний альбом “To Mean To Die”, який із січня 2021 року розриває загальні європейські чарти.

В цілому, за все три колективи вплинули на формування класичного хеві-метал: Judas Priest, Iron Maiden і Accept. У той час як пік популярності перших двох груп припав на 1980-ті, а матеріал, написаний після, не викликав захоплення у фанатів, Accept досягають успіхів і по сей день. Вокал неймовірної сили, масивний і соковитий звук, позамежна віртуозність гітар як в хард-року, так і в божевільному ритмі speed-металу - все це зробило їх першопрохідцями і піонерами «тевтонського року».

Найяскравіші представники німецького року, Accept стали не лише одними з перших у своєму жанрі, але й законотворцями хеві-метал. «Тевтонський рок» став своєрідним брендом гурту. Навіть після кількох розпадів німецький колектив незмінно зберігає свій стиль протягом неймовірних 50 років.

Після низки запаморочливих злетів і гірких падінь, розставань і відновлень колективу рок-гурт в 2009 році взявся за справу серйозно. Вони почали поєднувати регулярну студійну роботу і постійні тури по всьому світу. Зараз до складу Accept входять три німецьких музиканта - гітаристи Вольф Хоффманн, Уве Лулис і басист Петер Балтес, а також два американських - вокаліст Марк Торнілло і ударник Крістофер Вільямс.

Сьогодні ж Accept, безперечно, на піку своєї музичної форми. Вони зібрали сильний склад, який створив новий традиційно потужний альбом. Зустрічайте справжню хеві-метал класику у кращому її стані.
ПоделитьсяПоделиться