26 ТРАВНЯ 2021 - NILETTO

Шановні гості концерту, повідомляємо Вам, що концерт перенесено на 26 травня 2021 року, через локдаун. Вчора - простий хлопець-танцюрист, який постить свої танцювальні ролики на Youtube. Сьогодні - автор одного з найгучніших хітів 2020 року і кумир дівчат. Niletto, він же Данило Прудко, відвідає Київ 30 квітня.

Він починає співати на другому курсі університету. Далі - спроби писати пісні самостійно, перші успіхи, участь в телевізійних шоу. І якось разом з товаришем (який, до речі, його менеджер), Данило закривається вдома, щоб творити. І пише «Любимка» - музичну бомбу, яка зібрала понад 178 000 000 переглядів на Youtube і зайняла 34-е місце в світовому рейтингу додатку Shazam; пісню про складні стосунки, яка стала вірусною і в рекордний термін на шматки розірвала TikTok. Після неї про артиста заговорили всі. Його запрошують на бесіди відомі інтерв'юери, з ним виходить велика кількість шоу, а кількість підписників Niletto в Instagram зростає чи не щохвилини.

Здавалося б, чого ще бажати? Насолоджуйся моментом! Але ні, Данило знову штурмує музичний Олімп, записує відразу кілька пісень з відомими артистами (Zivert, Клава Кока, Rauf & Faik) і збирає перші великі зали. Він не боїться стати артистом однієї пісні. Niletto просто радує фанатів музикою, заряджає всіх навколо позитивом і залишається самим простим хлопцем, який і був: купує фастфуд, їздить на громадському транспорті, живе за містом з мамою і пише музику, яка йому до душі.

30 квітня Данило буде зігрівати серця столичних меломанів цієї самою музикою. А значить, у вас є тільки два місяці, щоб навчитися всім танцювальним рухам з «Любимка».
ПоделитьсяПоделиться