29 КВІТНЯ 2022 - LATEXFAUNA

Ну, нарешті! 29 квітня київські інді-герої LATEXFAUNA презентують свій перший за останні чотири роки альбом! Час для цього обрано просто ідеально, адже жодна пора не підходить для таких концертів краще, ніж весна.

Чого чекати?

В Stereo Plaza 29 квітня хлопці зіграють велику кількість пісень, яких досі ніхто не чув. Але, звісно ж, на улюблені хіти теж можна розраховувати. Крім того LATEXFAUNA обіцяють нову естетику, шоу і звучання. Такий концерт точно не можна пропускати!

Нові герої

«Що може бути краще за хорошу історію?! І наші пісні - це, перед усім, історії. Працюючи над альбомом, ми не шукали якоїсь концепції. Однак, якщо прослухати всі нові треки, то в них буде одне спільне - вони про героїв. Фантастичних і реальних, епічних, часом трагічних, сильних і таких, якими кожен для себе сам колись стає», - каже басист гурту Лесь.

Нова LATEXFAUNA

Дебютний альбом «Ajahuaska» вийшов аж у 2018 році. Тож зі «свіженьким» хлопці не поспішали. Хоч за цей час і випусти чимало синглів, які стали хітами. Але час минув. Всі підросли. І пора купити квиточок, щоб почути нову LATEXFAUNA 29 квітня в Stereo Plaza.
ПоделитьсяПоделиться