8 ЖОВТНЯ 2021 - СКРИПТОНИТ

Шановні гості!

На жаль, ми вимушені перенести концерт “Скриптонит”, що мав відбутися 15 травня, через неможливість проведення цього заходу за наявних карантинних обмежень.

Концерт “Скриптонит” переноситься на 8 жовтня 2021 року. Квитки залишаються дійсними на нову дату та не потребують обміну.

Концерт перенесено через форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) та неможливість проведення заходу з наявними на цей час обмеженнями щодо проведення культурних заходів через карантин, що встановлені Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до частини 6 статті 10 Закону України «Про захист прав споживачів» виконавець не несе відповідальності за невиконання, прострочення виконання або інше неналежне виконання зобов’язання та недоліки у виконаних роботах або наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи внаслідок дії непереборної сили.

Згідно із частиною 2 статті 14-1 Закону України “Про торгово-промислові палати в Україні” карантин є форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили).
ПоделитьсяПоделиться