30 ТРАВНЯ 2022 - DENZEL CURRY

Останні чотири роки були надзвичайно успішними для Дензела. Він вибився у вищу лігу та затвердився як автор з унікальним баченням. Встиг випустити два потужні альбоми - Ta13oo і Zuu - а також спільний реліз Unlocked із продюсером Kenny Beats.

За цим повинен слідувати перехід на кардинально новий рівень. І ось він. Крутий Дензел Каррі в пончо бреде піщаними барханами, як Ілай або Шестиструнний самурай. Саме так виглядав трейлер до майбутнього альбому Melt My Eyez See Your Future, який має вийти вже ось-ось.

Більшість деталей нового релізу Каррі тримає в найсуворішому секреті. Але при цьому дещо затизерив в одному зі своїх лайвів у Instagram.

Melt My Eyez See Your Future стане альбомом-концептом, який потрібно слухати від початку до кінця. На його створення вплинули олдскульний хіп-хоп, джаз, поезія, нео-соул і навіть драм-н-бейс. За звучанням, він легший за попередні релізи Дензела.

А також його наповнять суцільними бенгерами. Створити хітову, велику річ – цей пункт давно був на першому місці у Каррі у списку пріоритетів. І зараз він як ніколи близький до того, щоб його втілити в життя.

Список гостей на новому лонгплеї дивовижний: Thundercat, джазмен Роберт Гласпер, божевільний JPEGMAFIA, давній кореш slowthai, вже згаданий Kenny Beats, J.I.D, 6lack, ветеран автотюна T-Pain і багато інших.

Яким би не вийшов новий альбом, одне ясно точно: до нас повертається один із найяскравіших представників сучасного хіп-хопу. У якого вже вистачає культових треків - Clout Cobain та Ricky тому підтвердження. Який замість того, щоб намагатися потрапити в тренди TikTok, займається тайським боксом останні кілька років, та формує власний музичний всесвіт. Який може завести натовп так, що він не зможе потім перекричати його в мікрофон.
ПоделитьсяПоделиться